Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou "americkou" lednici?

Nemáte někdo přehled v těhle spotřebičích? Já když mám něco vybírat z širší nabídky, jdu do kolen, prostě na to nemám kdy a ten malej křáp co mi stojí v kuchini eště furt chrčí a kucká, tak mě to až tak netíží...a další výmluvy by mě napadly snadno...

Požadavky :

spotřeba přirozeně co nejnižší
cena tak do 25K a dál už se v tom nevyznám který funkce sou v téhle cenové kategorii k čemu dobrý :(

dík

ehm, hoďku sem se tomu věnoval...bolí mě hlava a celkově mi z téhle činnosti neni dobře...nastřelím co mi padlo do oka - Samsung RSH7UNBP - má to nějaký nevýhody?dostanu v téhle ceně něco lepšího?nebo to má zbytečně blbostí a měl bych vzít něco levnějšího? jdu si radši pustit nějaký anime :)

No ono v létě ten výrobník ledu myslím kdekdo ocení...
Nad něčím takovým jsem taky svého času uvažoval,pak mi ale docvaklo, že do toho mrazáku chodim sakra často a nechce se mi ohejbat :)

Uro : tvá spokojenost se značkou a s hlučností se mi líbí, ještě vybírám z těch několika modelů, ale do něčeho takovýho pudu...bude zas jinej komfort :)

takze po dlhom uvazovani sme sa rozhodli ze nechceme nerez tazka udrzba a flaky na povrchu na odporucania znamych nerez nebrat. takze hladame americku chladnicku bielu a moc ich neni a ked aj sa najde nieco tak je to liebherr ci ako sa to pise,nie ze by boli zle ale tie ceny su nad nase moznosti. takze ak viete skuste poradit nejaku ameriku ale bielu do ceny max.900eur