Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava vodovodní trubky

Prosím o radu, čím alespoň provizorně zalepit vodovodní trubku s horkou vodou, ve které je malá dírka (zřejmě prorezlý materiál, z níž stříká voda. Instalatér může přijít až v pondělí, takže jsme museli zastavit ¨hlavní přívod vody.
Děkuji za radu.

Hledejte instalatéra který může a je ochoten dojít hned. Chápu že to bude těžké ale věřím že i úspěšné. Pak je ještě otázka zda postačí oprava, nebo je to už na celkovou rekonstrukci.
Provizorní, ale opravdu jen provizorní opravu bych si dokázal představit gumovou záplatu, např. výstřižek ze staré duše přitažený přesně na dírce hadicovou sponkou. Kdysi jsme tohle použili na provrtané měděné topení. Záplata sice lehce sákla, ale topení přes noc topilo.