Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkapávač na talíře a hrnky.

Byl součástí kuchyně Aroma, ale prodával se i zvlášť, ještě před pár lety jsem jej kupoval v obchodě co už je zrušený.
Ona ta barva na něm není moc trvanlivá a pokud je jiná než hnědá, tak ten rez na holých drátech je dost vidět.
Nevíte, jestli se přesně tenhle typ ještě dá sehnat (na barvě až tak nezáleží)?

Je to čim dál aktuálnější, čím dál víc se toho laku odloupává. Co nejsilněji vám děkuji. Už jsem tam zkusil napsat. Do Chotěboře to nemám tak daleko, dokonce jsem tam kdysi dávno letěl na větroni. Pokud by to tam prodávali, jeden kus bych případně mohl koupit i pro vás.
:-D

Tak jsem tam napsal poptávku, včera mi dvakrát volali, ale byl jsem na cestě a nemohl jsem to hned vzít a když jsem volal zpátky, dovolal jsem se na ústřednu a paní mi nemohla říci, kdo mi to volal. Dnes jsem dostal e-mail:

Vámi poptávaný odkapávač F703 v hnědé barvě máme skladem.
Zboží můžete koupit přímo ve Feroplastu.
Pracovní doba: pondělí – pátek 5.30 – 13.30 hodin
V sobotu otevřeno není.

Asi si tam brzy uděláme výlet, tentokrát jen autem.

Když jsem tam tehdy byl, neměli extra prodejnu, paní z obchodního byla velmi vstřícná, jela s námi na druhý konec města kde měli sklad, aby nám to vydala (kdybych to věděl předem, tak bych jí vzal bonbošku, flašku nebo aspoň kafe). Taky jsem si koupil rovnou dva, ten druhý ještě čeká na svou příležitost. Koupil jsem si tam tehdy ještě drátěnou poličku na kořenky, ta původní byla červená, barevně moc neladila, koupil jsem si hnědou.
Ten odkapávač od nich nemá drátěné šíny kam se zasouvala miska na odkapávání, ale nijak to nevadí, tak ta miska leží na pracovní desce.
[81087-aroma-jpg]
BTW: Nebude se někdo zbavovat Aromy? Zub času na ní už hlodá, hodila by se mi zásuvková skříňka nebo aspoň přední desky z ní.
https://kutilska.poradna.net/questions/2353711-kuchyn-aroma-nebudete-se-ji-nekdo-zbavovat