Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ochránit malbu před poškrábáním?

Zdravím všechny, nainstaloval jsem na stěnu věšák na bundy s klasickýma háčkama. Jedná se o zrekonstruovaný byt a tudíž pod tím věšákem je krásná nová barva na stěně. Bojím se ale, že jak tam pořád budou ty bundy, že se ta stěna v tom místě ošoupe. Poradíte jak tady toto vyřešit aniž bych tam musel dávat nějaké tapety nebo něco? Neexistují třeba nějaké průhledné fólie na toto, nebo něco podobného? Hledal jsem, ale nenašel. Díky moc předem za každý nápad ...

Skús zvážiť pracovnú dosku na kuchynské linky z IKEA. Je to lacné, má to pekne opracované hrany a možno nájdeš vhodný rozmer.
Plexisklu sa radšej vyhni, pretože vešaním vecí na ňom vyrobíš mikroškrabance, ktoré sú na plexiskle extrémne viditeľné, najmä pod uhlom a pri dopade svetla.
Ak sa ale vieš dostať k materiálu čiry polykarbonát (nie dutinkový), smelo do toho. Vyzerá rovnako ako číre plexisklo, ale je omnoho odolnejší. Je to síce drahý materiál, ale možno máš v okolí firmy, ktoré s takým materiálom pracujú a dostaneš sa k nejakým odrezom.

Nevešat tam nic ?

Kúpil som perfektné topánky. Bojím se ale, že jak v nich pořád budu chodit, ošoupají se. Neexistují třeba nějaké průhledné fólie nebo něco podobného? Hledal jsem, ale nenašel. .... ::)

Vidím, že máš poprvé boty a ne gumáky. Zajdi do obchodu a chtěj krém na boty a tím si pravidelně boty čisti.Dokonce existují spreje, které nastříkáš na boty jako ochranu proti vlhkosti.Hlavně se nauč chodit tak, aby sis neokopával špičky.:-D Nenašel sem ale přípravek na čistění zdí a kolikrát stačí když přijde návštěva v mokrém kabátě.....;-)