Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem elektrické podlahové topení

už si nevím rady tak hledám pomoc.
Mám elektrické podlahové topení Ecofloor topné rohože.
Jedná se a velký obývák s kuchyní a spojené s předsíní nikde žádné dveře. Na tuto plochu namontovali tři termostaty , prý abych mohla každou část regulovat podle potřeby. Tak to dopadlo tak, že kuchyň funguje, ale ostatní místa nehřejí. Měřáky jsou funkční normálně ukazují, že je dodávána energie do rohoží, ale dlažba je studená stále, a elektrikář změřil i zdali jde proud do rohoží a vše je OK. Tak nevím kde je problém.Ostatní místnosti jsou bez problémů.díky všem

Dotaz by měl formulovat asi ten elektrikář. Měřil skutečně proud, nebo pouze napětí? Jednotlivé topné okruhy lze sepnout "ručně" pro účely měření, po jejich kontrole bude jasné, je-li chyba v regulaci, nebo jinde.