Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přípojka NN k domu

dobrý den,nevíte někdo na kolik vyjde znovu připojit el. přípojku.přemýšlím o koupi domku kde je přípojka odstřihnutá..Dodavatel bude E-on.vyžadují revizi el.instalace?
díky

Znovu pripojenie môže vyjsť na peknú sumu.

Ak tam bol stav " tolerovaný ", teda podľa predpisov platných v dávnoveku. U znovu pripojenia je vyžadovaný stav podľa dnes platných predpisov.

U značného percenta nehnutľností to značí vlastne kompletnú, úplne novú elektroinstalaci ... :x: