Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kanalizační šachta..

V naší obci probíhá výstavba kanalizace a čistící stanice.Každý připojený dům na tuto kanalizaci musí prý mít vlastní kanalizační šachtu před domem.Většina domů ji bude mít v obecním pozemku.
To už dnes nesmí být roura z domu přímo do kanalizace?
Před pár lety se to dělalo v okolí a tam žádné šachty nebyly potřeba.
Šachty samozřejmě občanům zajistí obec, ale každý si ji zaplatí(a ne málo).Všude se píše,že kanalizace je budovaná za peníze z EU, ale připadá mi, žë se na tom chce ještě někdo přiživit.
JAK PROBÍHALA VÝSTAVBA KANALIZACE U VÁS a za co jste platili ???

Kanalizační přípojku lze připojit kanalizační šachtou, což je lepší řešení z hlediska možného čištění, nebo odbočkou vysazenou na kanalizačním sběrači. Neznám Vaše místní podmínky, nicméně vyžadovat vlastní šachtu např. u linie 20 řadovek za sebou je zhovadilost stejně jako požadavek že byste si šachtu měli hradit Vy.