Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem baterie protéká

Dobrý den, mám takový problém s baterií u vany. Když vytáhnu páčku aby mi tekla jen sprcha tak mi teče sprcha, ale i normálně do vany. Řekla bych ře asi bude ucpaný vnitřek kamenem a že to netěsní. Jde to nějak spravit????Rozdělat tu baterii a vyčistit??Nebo jiné řešení?

Zdravím... Odšroubujte hadici na sprchu z baterie. Když se podíváte ze spodu tak je tam šroub na inbus, ale teď si nevzpomenu na velikost... Ale je to velkej inbus... Odšroubujte inbus a zhora za co taháte tak taky odšroubujte.. Mělo by to jít ven.. Buď to kupte celý = cena cca kolem 200Kč a nebo těsnění...Taky nám kape... Už se to chystám vyměnit 3 měsíce :) ... A nebo se ještě celý ten komponent šroubuje zhora... záleží jakou máte baterii http://www.zbozi.cz/?q=prepinac%20sprchy&typ=nabid ky mrkněte zde..... Nejlépe je rozdělat, vzít to s sebou do prodejny....