Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace zdiva

Zdravim, chtěl bych se zeptat, zda se nechá podříznout zdivo, když už jsou hotové podlahy. Musí být podlaha nad úrovní izolace. Popřípadě jak to udělat. A jak z venčí, kolem domu mám chodník a nechce se mi ho znova rozkopat.

Dobrý den,
určitě to je možné. jen se to nedá poradit aniž bych to viděl. když pošlete nákres na E-mail info@awama.cz s kontaktem, tak se dá něco vymyslet.
izolacemi se zabíváme, ale poradíme rádi zdarma... bude-li to technicky možné