Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šindel Cambridge

Dobrý den,

Plánuji na jaře dělat střechu a dát na ní šindel camridge.Slyšel jsem že existuje druh tohoto šindele který má v sobě granule proti mechu ale nikde sem nenašel jakej tip to je.Na internetu nikde nepíšou u šindele cambridge že by obsahoval granule proti mechu.jestli náhodou někdo neví název tohoto šindele.

Jinak jestli nemá někdo nákej nápad co proti mechu tam dát,někdo my poradil měděné proužky plechu ale nevím jak to funguje a kam to přesně dát.

Dík za každou radu.

Zdravím, samozřejmě tašková střecha je lepší varianta, ale ne každá střecha je na ní dimensovaná, šindele montuji 20 let a ještě se žádné nepředělávali. Cambridge je dobrá volba, ale o vámi udávané úpravě jsem neslyšel, samotného by mě zajímalo, jestli něco takového je.