Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno olympus X-925

Dobrý den,dostal jsem digitální fotoaparát a nejde mi nahrát video i se zvukem,v manuálu jsem se nic nedočetl,mohl by mi někdo poradit jak na to??Dík,Petr

Tak se podívej do nastavení, najdeš tam asi zapnutí zvuku při focení, což slouží k učinění poznámky po provedeném snímku. přepíná se OFF ON
DTTO provedeš i při snímání videosekvencí, kde při zapnutém OFF zvuk nebude nahráván a při zapnutém ON nahráván bude.

pokial mate ozaj x-925 tak ten kram nema reproduktor - kolega ma takovy podobny - cize uplne iny typ ako ten vas - zvuk ide iba pri pouziti a/v kabla! preco sa hadate a neskusite video prehrat v pc? pokial ako pisete ze na to pridete a dostanete z toho zvuk aj bez reproduktoru tak u mna mate velke pivo!