Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace programu na satelit

Ahojky zakoupil jsem si satelit strong6510 s kartou skylink kteur už mam aktivovanou,a nemužu pořad chytnout česke programy,jenom jsem chytnul čt 24 tod vše a 4 jinyhc programu.skousel jsem podle navodu na astru 23.5 ale nejde parabolu sem i otačel ruzne tři dny si stim hraju auž nevim si sam rady.poradite mi? chtěl bych se zeptat jak bych mněl mit vše nastavene.jestli mam mit zaply motor, len fta?.a přehazoval jsem i pri zapnuti LNB1,LNB2, a nevim co znamena hromadne a a hormadne b,a aji discert zaple a nic.Děkuji

Skylink jede na pozici 23,5 je pořeba na tom odkazu najít na mapce svoje stanoviště a přetáhnout si tam ten zelenej pozičník nebo co to je a ověřit jestli máš správnej azimut a pak znova spustit vyhledavání. Já s tím laboroval asi pul dne než jsem uspěl, málem jsem skončil u Chocholuška, to bylo doma a když jsem to stejný absolvoval na chatě tak jsem byl hotovej za 30 min.