Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domaci kino+tv+settopbox

Muze mi nekdo poradit jak propojit tyto 3 veci tak aby kdyz pustim digitalni vysilani AV pres set top box t ak aby mi jel zvuk do domaciho kina a ne do tv ? STB mam propojene s TV scartem a TV s domacim kinem HDMI kabelem.. Slo by to vyresit optickym kabelem kdyz TV ma optical IN i OUT a daci kino IN ??

Pokud má TV opt. výstup a dom. kino opt. vstup, tak by to jít mohlo. Ale mám obavy že na výstupu z TV, bude signál jen při příjmu na tuner TV. Při použití TV jako monitoru pro settopbox tam být nemusí. Jedině vyzkoušet.
Jiné řešení: Je li na STB samostatný zvukový výstup (třeba cinch), propojit se vstupem kina AUX.
Není li tento výstup, vytáhnout zvuk ze scartu, přivést na AUX.
Jen jsem mrknul na tech. údaje dom. kina, víc nevím.