Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem máte doma hasicí přístroj?

zdravím,

máme v obyváku (rod.dům) uzavřenou krbovou vložku na přitápění dřevem a tak mě napadlo co kdyby začalo hořet, nebo třeba olej na šporáku, kdybych někdy zapomenul zapnutý sporák a šel dlouhodobě vyměšovat.

máte doma hasicí přístroj nebo to nemá cenu a stejně nic neuhasím a mám spoléhat na hasiče?

sso

Osobně ho doma nemám, ale určitě ho doporučuji. Rozhodně s ním lze zamezit dalšímu rozvoji požáru a tím i minimalizovat případné škody. Příjezd hasičů počítejte min. 5-10 minut, v té době budou pak již škody o mnoho větší!