Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Garážová brána na DO - ako je to so zabezpečením proti neoprávnenému otvoreniu?

Ahojte.

Je bezpečná garážová brána na diaľkové ovládanie?
Kedysi dávno kolovala informácia, že prvé generácie autoalarmov na DO sa otvárali veľmi jednoducho tak, že krivák prišiel na parkovisko s nejakým zariadením, vyslal nejaký signál v nejakom rozsahu a mnoho áut sa otvorilo.
Chcem veriť, že nové generácie autoalarmov s týmto problém nemajú (ak to vôbec bola pravda).
To len na okraj, kvôli opisu podstaty.

Ako veľmi sa musím obávať, že sa brána na DO dá nenásilne a neoprávnene otvoriť pomocou nejakých prístrojov?

Ďakujem za všetky odpovede aj za prečítanie.

Ako je to zabezpečené ?

Tak isto ako každý automobil s centrálnym zamykaním a dialkovým ovládaním ....
Vyrobili, predali, zošrotovali sa desiatky - stá ? milionov áut s touto vymoženosťou. Do Vášho kraja táto informácia ešte nedošla ?

Nejako nepočuť za tie dlhé roky aby s tým bol nejaký bezpečnostný problém.

Co chceš riešiť ?????

Ak máš pochybnosti o výrobcovi, žiadaj od neho certifikáty a over si ich. Prípadne oslov firmu co poskytuje ochranu objektov, nech to urobia za teba. Majú na to špecialne školenia. Zadarmo to nebude samozrejme ....