Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka se susičkou

Dobrý večer,
chtěla bych poradit odchází mě pračka a tak budu muset kupovat novou.Mám i docela malý byt a dítě takže mám i hodně prádla které nemám kde sušit.Chtěla bych poradit jestli bych si měla koupit pračku se sušičkou nebo jen pračku a věšet dál prádlo na sušák.Hodně lidí mě říká že to nemá cenu atd. Jaký je váš názor ???
Děkuji za odpovědi a případné rady na koupi.

Je to dobrá vec, len to riadne žerie elektrinu. Jedno sušenie príklad 5-10 Sk bolo vtedy, čiže ak sušila hodinku 2. Mal som so sušičkou práčku ak by niekto chcel oponovať. Teraz sme v rodinnom dome takže sušíme prádlo v kotolni. Kupovali sme nedávno najškaredšiu a najdrahšiu práčku s 10 ročnou zárukou Miele, asi za 800 € v akcii. Nikdy viac nekúpim inú značky, tá práčka skutočne perie a nie len vaľká prádlo.