Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpadní igelit

Víte někdo, kde by se dal sehnat silnější odpadní igelit (cca 0,6 - 1mm), třeba na zakrytí poskládaného dřeva na zahradě? Kdysi jsem měl několik kusů 1x2 m, do kterého byly zabalené palety s tvárnicemi a 1 ks mi zůstal po vybalení nové pračky z krabice, ale už to mám po několika letech roztrhané.

Kašli na nějaké rozcupované obaly ze stavby, tmaví spoluobčané to většinou hrubě rozervou. Taky ten igelit není dělán na delší dobu, chybí mu stabilizátory a tak se během jedné zimy/léta zcela rozpadne na cucky. V Horním Bachu mají plachty různých velikostí za pár stovek, 1x2 metry cca za 100-250,-. Taková modrá nebo zelená, jakoby tkaná ale neprotejkací, s okama po stranách na přivázání motouzem. Vydrží hodně. Na zakrývání přímo ideální.