Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raznice na smirkový papír do vibračky

Zdravíčko,
měl jsem za to, že se dá koupit raznice k vysekávání brusného papíru do vibračních brusek (včetně děr k odsávání) - třeba 185x93mm, aby člověk nebyl odsouzen kupovat stále drahé papíry. Ale nějak to nemůžu na webu najít. Existuje to vůbec?

já kupuju role šířky 95mm délky 25m a jen to stříhám na délku (používám výhradně plátno, papír nic nevydrží), odsávání řeším málokdy, ale když, tak to jednoduše vyseknu za minutku průbojníkem podle papírového originálu (když už, tak jich dělam aspoň 5ks najednou)...
EDIT: Tak nevim, jestli tě to vyjde levněji, já kupuju roli za 150Kč, ale jak tak koukam po netu, tak jsou kolem 800-1000Kč. Ale ono už samo používání plátna místo papíru ušetří dost.

Záleží kolik děr a jak často to chces vysekávat. Jelikož to potřebuju jen občas , tak jsem si nabrousil kousek obyčejné železné trubky o průměru cca 12mm ( zbytek ze zkrácené trubky od lustru).
Takhle jsem si připravil cca 30 papírů a trubku jsem přibrušoval asi 2x. Při vysekávání je potřeba dát pod papír kus prkýnka. Výsečníky jsou určitě lepší, ale tohle svojit službu taky udělá.