Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fabia I. - světlo v kufru, dlouho svítí

Zdravím všechny,

mám škodu Fabiu I.,sedana. I po zamknutí auta světlo v kufru stále svítí. Svítí cca 3/4 hodinky a pak zhasne.
Chi se zeptat, zda je to normální stav způsobený nějakým zpožďovačem či co, a má-li někdo podobnou zkušenost, popř. jak jste to vyřešili.
Není to nic extrémně závažného, ale jak bude větší kosa, baterka nebude ráda...:-)

Díky

Aj podľa mňa je to chyba,to musí zhasnuť ako kufor zavres.
Kamarát mal Felíciu,prenášal stým tovar,tak že stále dľho bol 5 dvere otvorené,rozpojil drát a dal tam jeden vypínač.Cez deň mal vypnutý, a večer keď to potreboval zapol.Iste by sa to dalo vyriešiť aj u Fábii.Nenechaj to tak,lebo môže byť aj horšie,že svietí stále,a potom vybije baterku.