Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybí parozábrana

Prosím poraďte jak utěsnit strop koupelny aby vlhkost nepronikala nahoru.
Složení stropu je heraklit + 25 cm skelná vata (+ omítka).
Původně to byla spíž.Shora není přístup. Existuje nějaký vhodný nátěr?
Děkuji za nápady.

Proto raději AL s vyšší gramáží nežli obyčejnou Jutu či podobné. Parozábrana šroub těsně " obejme" ,pokud ji správně slepíte a utěsníte u zdí, šrouby parotěsnost významně nesníží. Jinak je možnost folii připevnit na rákosový strop a pak teprve montovat závěsy a konstrukci, v tom případě využijete i reflexi parozábrany, popř můžete do podhledu dát bodovky.

no ono je to těžko pokud je tam někde tepelný most tak se jenom navršují vrstvy ale kdenic tunic
já bych malbu oškrabal,napenetroval sokratem, s přídavkem protiplíšnové přísady (ne savo) nechat cca 3-4 hodiny schnout ,perlinku do fas. lepidla ,na druhý den jemná omítka -doporučiji salith p2 na to po zaschnutí primalex mykostop. a je jisté že se plíseň neobjeví.