Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strojek na vlasy,zastřihávač

Dobrý den,ráda bych se vás zeptala na zkušenosti ze strojkama na vlasy.
Ráda bych manželovi koupila k vanocum strojek,jen nevím ktera značka je kvalitní a osvědčená.Se strojkem se bude stříhat i muj dvouletý syn ktere ma vlasy velice jemné.Strojek který mame doma mu vlasy škube a nestříhá.
Prosím o vaše zkušenosti a rady.Děkuji moc

Psa sice nemám, leda občas vlka, ale plně souhlasím. Každý, kdo používá elektrický strojek by jej měl po použití očistit a pokud jej po psech i desinfikuje je mi to přijatelnější, než pusinkování psů a jejich polehávání po gaučích a postelích.
V současné době je nutno brát ohled na způsob stříhání. Modní zarostení na strniště potřebuje strojek s nízkým hřebenem. Bývá to ale deklarováno na krabici či návodu.
Akumulátorové provedení je jen na efekt a zvýšení ceny.(Pokud nejste cestovatel)