Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde teletex

Dobrý večer,prosím o radu na televizi se mě ztratil teletex.Po zmáčknutí tlačítka na teletex je černá obrazovka.Nevím jestli to může být signálem nebo se někde něco špatně zmáčklo.Děkuji za radu

Ještě se zeptám, jakou přijímáš platformu? CSlink, Skylink, FreeSat (UPC direct) nebo Digi TV?
Občas u některé stanice teletext (nebo EPG) vypadne, ale nikdy nevypadne u všech součastně. V receiveru je kodér, který klíčuje TXT do obrazového signálu. Tak může jít teletext i na televizi, jinak by se dal spustit jen na receiveru. Pokud tento kodér selže, nejde teletext ani na jednom přístroji.