Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotatocne zateplenie plechovej strechy

dobry den ,mam mensi dotaz .Mam nezateplenu strechu nad chodbou,ktoru by som chcel zaizolovat.Skladba strechy je hlinikove sablony,plne debnenie z desek,krokve 12cm,plne debnenie z desek a ohodeny rakos.Spodne desky z rakosom chcem zhodit a nahradit sadrokartomom a hlinikovou parozabranou na nu dam 10-12cm vaty.Vetsiu vrstvu si nemozem dovolit koli vyske stropu:-( len neviem ako na parozabranu medzi vatu a vonkasie plne debnenie,ci ju staci v pasoch nacvakat priamo medzi krokve na debnenie alebo je tam nutne spravit vzduchovu medzeru.
Dakujem za odpovede:-)

Dakujem za odpovede.
Skusim strop znizit aspon o 5 cm nahodim rost,nahodim neaku foliu a uvidim ci si to mozem vyskovo dovolit a bude tam neakych 18cm vaty alebo iba 13cm,chodba je nevykurovana takze my ide o to aby ta chodba co najmenej vytahovala teplo zo stien von