Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojování okapových plechů

Dobrý den přeji. Mám v plánu vyměnit okap u garáže. Z jedné strany garáže je svod a tam je to bez problému. Z druhé strany je sousední garáž na kterou se musím napojit. Okapy jsou pozinkované a tak jsem původně chtěl koupit taky pozinkovaný a se sousedem se spojit letováním které bych pojistil nýty které bych samozřejmě cínem zalil. Napadlo mě i koupit si plastový okap ale jak vyřešit napojení na pozinkovaný okap? Co tak plastový okap a pozinkovaný pospojovat nýty a pak přes spoj zevnitř i z venku přelepit laminátem? Šlo by to? Nemám zkušenosti jestli laminát bude na pozinku držet. Díky za nápady a odpovědi...

Takže spojit plast s pozinkem půjde. Jakým způsobem to udělám se ještě rozhodnu podle nápadů. Pár nýtku tam určitě dám ale jestli použiji laminát nebo tmel se ještě rozmyslím. S laminátem už zkušenosti mám ale se tmelením moc ne...

Dobrý večer,tím,že se zde ptáte,tak nemáte s touto prací zkušenost.Klempířinu zvládám slušně a proto vás chci upozornit na jednu věc,budete mít velký problém se sletováním nového žlabu se stávajícím,musí se to opravdu umět a chce to pěkně vykovaný konec k pájce podle radiusu žlabu.Tímto vás nepodceňuji,ale dnes ti novodobí klempíři používají různé tmely a drží to velice dobře,jde to rychle a slouží někdy mnohem lépe,než neodborně sletované spoje.Podívejte se zde v odkazech,ale myslím,že vám pomohou i v nejbližších stavebninách,kde se tyto tmely běžně prodávají.:-)http://search.seznam.cz/?aq=0&oq=KLEMP%C3%8D%C5%98 SK%C3%9D+&sourceid=szn-HP&thru=sug&q=klemp%C3%AD%C 5%99sk%C3%BD+tmel