Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příklepová vrtačka PARKSIDE z LIDLu

Zdravim, co říkáte na tuhle vrtačku http://lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_2 1905.htm? Zrovna hledám novou vrtačku a koukám že v lidlu budou tohle prodávat. Oproti podobným vrtačkám je to za výbornou cenu. Má příklep, velkej výkon, převodovku a 3 roky záruku. Máte s nářadím PARKSIDE z lidlu nějakou zkušenost? Nechci kupovat nějakej úplnej šit, ale taky nic extra drahýho, takže se mi to zdá jako dobrá volba. Co na to říkáte?

Zdravím v diskuzi,
protože bude v nadcházejícím týdnu opět akce na toto kladivo, zajímalo by mne, zda je možnost v režimu sekání zaaretovat/nastavit sekáč do jedné polohy, ve které bude pracovat, tj. nebude se protáčet - výhodné při sundávání dlažby či obkladů.

Zítra je kladivo zrovna v akci v lidlu, takže pokud ho ještě máte v záruce, šel bych ho asi vyměnit (ale to možná nebude hned). No a jinak uhlíky. Vytáhl bych je a šel do obchodu s nářadím, kde dělají i servis a ukázal jim je. Budou nejspíše pdobné nebo stejné jako uhlíky do některého z nářadí značky Einhell.