Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestal fungovat kotel Protherm.

Dobry den,
stalo se nam, ze prestal fungovat kotel(Protherm)...nefungje plaminek, neohriva vodu, objevuje se F0 atd...a jeste je rucicka za 4 bar...ma byt u 2...nevite nekdo co s tim je, nebo jak to mam opravit? co delat? Diky moc...
Změna předmětu, původně: Kotel!!! (L-Core)

Bez urážky, ale kotol Protherm okamžite vyhodiť a kúpiť značkový Nemecký kotol. Mne sa 3 x za sebou pokazil kotol Protherm, prvá oprava 165 EUR, druhá 180 EUR a keď prišiel 3 x opravár, že opraví za 240 EUR, zaplatil som mu za cestu a poslal som ho preč. V ten deň, som uzavrel plyn a všetky ventily a kotol vyhodil. To bolo nejlepšie riešenie. Kúpil som kotol Junkers a zistil som 30 % úsporu plynu, takže asi tak. Je mi ľúto znie to tvrdo, ale takéto značky už NIKDY.