Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Peugeot 207 - palubní počítač začal ukazovat nesmysly

Dobrý den. U Peugeotu 207 1.6i automat začal palubní počítač ukazovat nesmysly ohledně spotřeby paliva. Při jízdě ukazuje aktuální spotřebu od 10 do 99 litrů a rychle se tento údaj i ve stejné rychlosti mění, stejně tak informace o průměrné spotřebě atd. s tím spojené zobrazuje špatně / hodnoty jsou úplně mimo /,krom ujeté vzdálenosti. Než auto šoupnu do servisu, ať to tam koumají, chtěl jsem se zeptat, pokud by sem juknul někdo kdo má s tímto zkušenost, zda by třeba mohl poradit, či se pravděpodobně jedná o složitější závadu, anebo třeba může být někde nečistota v kontaktech, či pojistka, či něco, co bych si ještě před cestou do servisu mohl případně zkontrolovat sám. Děkuji předem pokud by mi mohl někdo poradit na co se třeba podívat.

Děkuji za tip, vyzkouším. Už dříve jsem u Focusu řešil podobnou záležitost s palubním počítačem a i pro autorizovaný autoservis to nebyla sranda zjistit, kde je problém, ve finále to byl nějaký čip co to má na starosti a oprava nebyla tedy vůbec laciná záležitost. Nicméně pokud by se přeci jen našel někdo, kdo ví, co je asi špatné, i nadále uvítám nápovědu - děkuji