Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVB-T příjem

Zdravím.Poradil by někdo co vše musím koupit abych mohl mít příjem DVB-T signálu na vesnici?Na baráku není ani klasická anténa a satelitní komplet nechci.Je to pro tchyni,tak ať to stojí co nejmíň...:-)krasohled a dětská promítačka neprošli...:-)

Musíš koupit setobox, pokut to nepůjde na tu anténu co má tet (předpokládám že má nějakou pokojovou) tak i anténu. Jakou záleží odkud je tvoje tchyně, bylo by se třeba zeptat sousedu jak to mají řešení, někdy stačí obyčejná síťovka bez zesilovače a někdy potřebuješ zesilovač.

Nepíšete odkud je, z toho nebude konkrétní rada. Vlastně vůbec nereagujete na požadavky o zpřesnění zadání. Čili pokud chcete "nějakej přijímač DVB-T signálu", klidně běžte do nejbližšího kšeftu, kde je mají a nějakej kupte. Jestli vám bude fungovat s anténou, co se válí na půdě, samozřejmě nevíme.