Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava Křovinořezu >Utržení převodu od motoru k struně>Foto

Prosím vás o radu
Kde by mi mohli toto opravit (asi spíš vyrobit nové)
http://imageshack.us/photo/my-images/440/080720116 80.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/535/080720116 81.jpg/
Jedná se o díl z křovinořezu který je ukryt uvnitř trubice vedoucí od motoru k hlavě kde je uchycena struna....,at hledám jak hledám všude mi chtej opravit mobil,pračku,notebook ,ale na toto nemohu nic najít budu vděčný za jakou koliv radu.
Děkuji

Mám dojem, že nejde o křovinořez ale o vyžínač.
Rozdílů mezi vyžínačem a křovinořezem si lze všimnout hned na první pohled. Pro vyžínač je typická zahnutá trubka ve spodní části. Přenos výkonu motoru na sekací hlavu je vždy prostřednictvím bowdenu a zároveň ve vyžínači nelze použít pilový kotouč a sekat se dá tedy pouze strunou. Ale jeho hlavní výhodou je lehká váha a lepší skladnost.

Křovinořez je určen pro těžké terény a podle toho také vypadá. Výkon motoru je přenášen přes pevnou hřídel, která zajistí že výkon je stejný u motoru jako u sekací hlavy. Jeho rukojeť a nosná trubka jsou chráněny před vibracemi.

Obecně jejich využití se skrývá v názvech – vyžínač je určen na trávy a jednoduché terény, křovinořez je do mnohem horších podmínek. Rozdíl mezi těmito dvěmi stroji je dobré vedět, abyste měli jistotu, že když chcete křovinořez, tak že si ho doopravdy kupujete.

http://krovinorezy.heureka.cz/poradna/jak-spravne- vybrat-krovinorez/