Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde teplá voda do bojleru z topného systému

Dobrý den,mám bojler kombinovaný LOVK 80L,je napojen na topný systém,ani čerpadlo nepomůže natlačit teplou vodu do bojleru,nevím jakým způsobem to odvzdušnit a kde,oběhové čerpadlo je umístěno na zpátečce.Prosím o radu jak na to.Děkuji koumes.

Honza
Zdravím, mně tam topenáři taky odvzdušňovák nedali, takže to taky nemělo šanci topit. Odvzdušňoval jsem to povolováním trubky u bojleru, to mě ale přestalo bavit, tak jsem si nechal odvzdušňovák dodělat. To je ale taky na prd, protože furt musím dopouštět vodu a dotlakovávat, jakmile je nižší tlak, nemá to šanci topit. Čerpadlo tam nemám žádném, je to brané z malého okruhu.