Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Úprava prečerpávacej stanice k ČOV - posúdenie zámeru

Ahojte.

Prosím znalých a skúsených o posúdenie zámeru.

Mám prečerpávaciu stanicu, ktorá tlačí odpadovú vodu do ČOV. Systém spĺňa funkciu, no tlak odpadu je taký veľký, že špliecha do určenej sekcie v ČOV a tým pádom prská aj do ostatných sekcií.

Prosím o posúdenie, či môj návrh tento problém vyrieši. Ide mi o to, aby sa tlak vody "rozbil", aby sa s tlakovej vody stala v potrubí 160 mm spádová voda.

Ďakujem veľmi pekne.

PS:
Toto voľné pokračovanie vlákien:
http://kutilska.poradna.net/q/view/44972-kalove-ce rpadlo-a-cov-spustanie-cerpadla-senzorom-da-sa-to

http://kutilska.poradna.net/q/view/42565-ako-vykop at-jamu-s-hlbkou-4-metre-a-spodnou-vodou-od-dvoch- metrov?page=r42914#r42914

Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný večer.

Akurát ostávam smutný z toho, že to nenapadlo profesionálnych vodárov, ktorý robili zapojenie. Ale to už je asi na úplne inú diskusiu.

Popri ceste, bez Tvojich rád počas celej výstavby domu by som určite ostarel najmenej o desať rokov. Touto cestou Ti ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetku pomoc, ktorú si mi vždy ochotne a rýchlo poskytol.