Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Katalog dílů k ruským frézkám

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá katalog dílů k ruským frézkám. Konkrétně by měl obsahovat frézu typu: 6Р80Г
Vím že tento katalog je, ale já ho bohužel nemám, proto se ptám Vás,estli ho náhodou někdo nevlastní.
Je to jako katalog například k automobilu, kde jsou popsány všechny díly od ložisek přes ozubení atd.
Podle něj lze jednotlivé součástky určit a koupit je (popřípadě objednat)
Díky

Určite existoval. K obrábacím strojom, okrem stroja, bývali v dodávke od výrobcu slušné kg papiera. Aj pomerne malý stroj, 20-30 kg. Strčilo sa to do archívu a temer jediný kto o to prejavil nejaký záujem, bol niekto z elektroúdržby.

V tom archíve to leží dodnes, ak ten archív ešte existuje, ak tá firma ešte existuje ...

Ak si videl niekedy dokumentáciu stavby, výkresy, rozpočet, stavebný denník, dodatky, atesty materiálov, revizie a potom kolaudácia, všetko v 3-4 kópiach. Haldy, haldy, haldy, obrovské haldy papiera. O 10 rokov neskôr, je mnohokrát obrovský problém, dopátrať sa nejakého stavebného výkresu ..

Papier, sa evidentne, chová podobne ako led v zime, sublimuje, mizne v ovzduší bez zmeny skupenstva.

Je to empiricky overený fakt.