Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalciumchloridu k odstraňování vlhkosti

Hezký večer,chtěl bych se zeptat kdo máte zkušenost s prodávanými nádobkami za účelem odstraňování vlhkosti v bytě.Koupili jsme nádobku s náplní kalciumchloridu a asi po dvou dnech jsme zjistili ,že je na oknech a záclonách prach.je možné ,že by to bylo způsobeno náplní.?Děkuji

O.T. tyhle rádoby odborné cizí názvy. A to má čeština nejdokonalejší chemické názvosloví na světě.
Zaregistroval jsi tu nádhernou anketu, kdy lidi měli podepsat petici pro zákaz používání nebezpečné látky, díky níž zahyne ročně xy lidí a název byl dihydrogen oxid.
Dost lidí to podepsalo.