Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytopit odpadem?

Dobrý den,
zajímalo by mne, zda nekoho můžu vytopit odpadem. Situace je taková, že v bytě jsme odstranili kuchynskou linku, tzn. ze zdi mi kouká pouze odpadní trubka, ze které se nasává vzduch a taky trochu zapáchá. Prosím o radu, zda nemůže dojít k vytopení kuchyně, když je to v tomto stavu. Nevím jak je to řešené za zdí, ale vím, že někdy když se vypouští pračka, jde voda do koupelny do vany, apod. Ptám se ohledně rizika ze strany sousedů, my v bytě zatím nebydlíme, větší množství vody tedy neodchází.

Možná, že dotazu špatně rozumím. Nepoužívate li odpad, důkladně trubku ucpěte. Nebude vám zapáchat a v případě, že se odpad ucpe pod vaším bytem, nepoteče vám voda do kuchyně, nýbrž partaji nad vámi a to i přes sifon, který slouží jako pachová zátka, ale voda protéká v obou směrech.