Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem topení - infrapanely

kutilové,potřebuji v bytě vyřešit topení,mám staré přímotopy.Slyšel jsem o infrapanelech.Máte někdo zkušenost? A hlavně jak jste s tím spokojeni? od jaké firmy, cena,spotřeba a hlavně jestli je teplo. Díky za odpověď

Zabudni na to. Do bytu totálny nezmysel.

Je to tak do hypermarketu alebo iných nebytových priestorov. Si pod tým, máš pocit tepla, posunieš sa o pár desiatok cm, nemáš pocit tepla. Nehľadiac na to, kto by si dal na strop, eventuálne na steny v byte topné panely ...

Budeš to Ty ??? Tak mnoho zdaru