Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký olej vybrat

Budu měnit motorový olej a nemohu se rozhodnout který koupit.V jakém pořadí by jste si z těchto třech olejů vybrali Vy odborníci:
Castrol EDGE 5W-30
Castrol Magnatec 5W-30 C3
Castrol Magnatec Professional A3 5w-30.
Předem děkuji za radu.

ajk to tak vidím spíš záleží jak je to auto staré 5 w 30 to se mi zdá nejčastěji lije do forda od roku 2000 ale prakticky to máš jedno jestli olej měníš pravidelně co 10-15k km tak na tom vůbec nezáleží.
Jo a jestli jsi nějaký závodník co to auto točí furd do 8000 vyber si A3 co vydží větší rozmezí teplot.