Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno protékající voda u pákové baterie

Potřeboval jsem opravit kartuš.Kartuš jsem rozebral.Spodní díl kartuše je přichycen k obalu zobáčky z umělé hmoty.Jeden zobáček prask.Nyní spodní díl není pevnně přichycen k obalu kartuše.Je vidět že to k sobě nesedí.Může to být tím že mi při puštění vody dost voda protéká přes páku ?

Baterie se dá koupit i pod 500,- OBI Hornbach .........
2 roky záruka a cena kartuší do značkových baterií zarazí diskuze na téma noname, šmejd, Čína a další......
Zboží do Čech se dodává i od těch nejrenomovanějších výrobců v nejnižší kvalitě. Velkobobchod chce nízkou cenu a velký zisk.
Tentýž výrobek koupený třeba v Anglii a v Čechách je nebetyčný rozdíl. Totéž potraviny, jejichž rozdílnou kvalitu pro staré a nové státy dokonce schválila Eurozona.
Takže - koupit nejlevnější v akci marketů s dvouletou zárukou. Když vydrží, tak dobře a když ne tak výměna zadarmo. A oni reklamace uznávají.