Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupe auta v AAA

Dobry den chtel bych si koupit auto v bazaru premejslim o AAA Auto nemam se toho bat? Chci skodu octavii 1.9TDI combi do 100 000 kc nebo mi prosim neco poradte kde se kouknout dekuju moc

áčka mají nejlepší výběr aut za konkurenceschopné ceny. Jako u každého autobazaru záleží na tom co koupíte. Doporučuji nebrat auta pod 100k, ty potřebují ihned investici většinou. Vemte si někoho s sebou radši.