Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstránenie pachu po lakovaní podláh v obytných priestoroch

Ahojte.

Borím sa s odstránením pachu, ktorý ostal po lakovaní podláh. Sú to už 3 týždne a stále cítim vo vzduchu v dome akoby pach riedidla. Obávam sa najhoršieho - že sádrové omietky nasiakli pach počas sušenia laku a teraz ho odovzdávajú do prostredia...

Skúšal som intenzívne vetranie, misky s octom na rôznych miestach, misky s pomletou kávou na rôznych miestach.

Prosím o radu, čo s tým. A ešte najdôležitejšia otázka - môže ten pach nejako škodiť?

Ďakujem za všetky odpovede aj za prečítanie.

Nerieš to. Všetko škodí.

- voda z vodovodu môže škodiť - niečo so železom
- voda z PET fliaš môže škodiť, vraj antimón
- voda zo studne môže škodiť, dusičnany a baktérie
- destilovaní voda Ťa otrávi !!!

Vedeckým a lekárskym kapacitám v ich tvrdeniach nie je radno moc veriť, podliehajú móde a biznisu,

napr. istý čas propagovali rádioaktívnu vodu ako liečebnú metódu a dodávali dostatočne solventným, zdravia chtivým, pacientom rádioaktívne žiariče na prípadnú domácu prípravu tejto vody ... :puff:

Tento svet je nebezpečné miesto, naveky tu nebudeš, a z tohoto dôvodu je povinnosť voči druhu zanechať potomstvo