Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lita podlaha polyuretanova pryskyrice

Dobry den. Chtel bych si doma v dilne a kulne vytvorit podlahu z polyuretanove pryskyrice. Zajima me ovsem pracovni postup. Staci obe slozky A i B smichat dohromady, postupne vylit na plochu a hladitkem roztahat? Nejsou v tom nejake zadrhele? Jde mi o to, abych nemusel podklad predtim nijak slozite upravovat. Beton je 14 dnu stary.

Videl som firmu pri práci a robili to nasledovne:
- vybrúsenie betónového poteru,
- penetrovanie,
- tmelenie,
- nanesenie polyuretánu,
- ježkovanie polyuretánu,
- nanesenie laku.

200 m2 robili cca 7 pracovných dní, z toho 3-4 dni sa robila len úprava poteru pred samotným nanášaním polyuretánu. Posledné dva dni sa dávala dvojitá vrstva laku.

Firma odviedla špičkovú robotu. Pracovalo na tom myslím 6 ľudí a bola to celkom piplačka. Vždy jeden človek len miešal a chystal akurátne množstvo materiálu. Mal som z toho silný dojem, že jednoducho treba vedieť, ako na to a mať za sebou tisíce metrov štvorcových. Možno to ale bolo tým, že sa robil obytný interiér. Do dielne sa s tým možno netreba až tak hrať.

Inak, na youtube nájdeš videá, kde sa nanáša liata podlaha. Skús odpozerať nejaké finty.