Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drenáž okolo základů

Začal jsem okopávat kamenné základy a zjistil že je základ hodně nerovný a kameny dost ostré a některé vystouplé(kameny jsou jen skládané a nebetonované).Poraďte prosím co s tím.Mám obavu že až zasypu a budu nopovku hutnit,že se roztrhá.Díky za radu.

paspap,
jen se zeptám, nastudoval jste něco o drenáži? co tím sledujete? vysychání objektu to nepomůže!!!

Pokud máte vlhký barák, vy si deštovou vodu z povrchu pustíte dolů, do drenáže a pod drenáž....tam se bude hromadit, ale objekt nevysušíte....
bacha na to!!