Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučnost myčky

Dobrý den, dostali jsme od příbuzných myčku. Myčka je stará 3 roky.Byli jsme upozorněni, že je trochu hlučnější. Nejsme hákliví, tak jsme si řekli, že to dáme. Jakmile ale začala, zjistili jsme , že to nedáme. Zdálo se mi, že se bortí barák. Čím by to mohlo být? Máme ji vyhodit? Díky za odpovědi.Značka je Electrolux.

Minulý týden jsem řešil stejný problém. Do čerpadla se dostal kousek plastu, taková ta odlamovací pojistka z nějakého uzávěru lahve. Během týdne rámus, že se to nedalo poslouchat. Po otevření a vyndání zase chodí jako nová. Otázka deseti minut, nebo servis, ale ten se trochu prodraží.

A co nějaký seriozní servis?Ošoupaná ramena to nebudou.Elektrolux není vůbec špatná značka.Domluvit se na stanovení ceny za zjištění skutečné příčiny hluku a kalkulaci ceny opravy .A pak zvážit,zda jít do opravy nebo do nové.Myslím,že je to ekonomičtější,než ji hned vyhodit a utíkat pro novou...