Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukotvení postelí do stropu

Dobrý den. Potřeboval bych poradit jak ukotvit masivní postel do stropu. Napadla mě chemická kotva ale co dál. Udrží to trámek 140x40x1000 a na nějaké L. Zátěž bude cca 300kg.Budou to 2 postele 1x2,5m do L v rohu.
Díky

resim ted to same u sebe doma. strop mam hurdiskovy a neodvazim se to do nej zakotvit. Neverim tomu ze to pri nejakych saskarnach na posteli vydri a nezuchne to:) takze postel postavim na sloupky
Ale treba do panelu bych se to nebal ukotvit...pokud by ses trefil mezi dutiny panelu tak to bude drzet jak bejk, ale nevim jakej mas strop..

Ja kdyz bych to srouboval na strop a nebyl si uplne jistej jestli mi to unesou 4 body(v kazdym rohu postele) tak bych nasrouboval na strop hranol, dejme tomu 8x8, uchytil poradnejma sroubama na chemickou kotvu na vice mistech a samotne zavesy pro postel bych pak srouboval az do toho hranolu... ta vaha se roznese lip nez kdyz to bude kotveny bodove.

postel ukotvená ke stropu, bych dal mechanickou. Po stažení ke stropu by fungovala jako čtvercové osvětlení s LED páskou. Po stáhnutí na zem by fungovala, jako klasická postel. A skákat mohu pak bez problematiky