Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrušení pojistky - povinko + havarijko

mám pojistku u čpp, povinné plus havarijko, nejsem vlastníkem vozidla, jen jej užívám a tak jsem měla uzavřenou pojistku na své jméno, v současnosti chci přejít k jiné společnosti (výročí mám až v červenci), volala jsem do čpp a řekli mi, že to lze pouze když auto prodám, ale jak můžu prodat něco, co není moje. Má někdo zkušenost? díky

nunu, dodete na evidenci vozidel, za 100Kč necháte vložit vozidlo do "depozita" - dočasné vyřazení, požádáte úředníci, zdali Vám techničák neokopíruje se záznamem o uložení, a hned je zase vyzvednete. Pak dojdete na pojištovnu, zrušíte podle okopčeného techničáku, a ihned pojistíte jinde.... OK?