Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "mapy" na zdi

Dobrý den.

V kuchyni se nám objevily vlhké mapy na zdi - zjistili jsme, že nám zateklo ze střechy (špatná křidlice).

Střecha je opravená, zdivo zřejmě už vyschlé (cca 4 měsíce), ale když vařím (samozřejmě s otevřeným oknem a puštěnou digestoří), "vylezou" mapy, které se udělaly při tom zatečení.

CO S TÍM?

Zkusit to obouchat, nahodit, zafajnovat a zamalovat? Už jsem se dočetla, že i po tomhle fleky opět vylezou..

Děkuji všem, kteří odpoví..K.

Někdy nestačí ani 4 měsíce na důkladné vyschnutí prolitého zdiva. Pamatuji jak jsme v létě 2003 navrtávali otvory do hurdisového stropu aby modtekla voda která tam byla od povodní 2002.
Pokud máte jistotu že je zdivo vyschlé, zkuste fleky odizolovat bílou syntetickou základovkou a pak přemalovat. Otloukání a omítání bych viděl až jako poslední možnost.