Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava domácího kina

lidi,
hledám radu někoho, kdo si dával, nebo dává dohromady domácí kino.
Chci se zeptat, jestli se vyplatí kupovat komplet domácí kino
nebo radši investovat a sestavit si to. Jedná se mi o to,
že bych chtěla mít všechno propojené, zvukově, pokud možno v největší kvalitě.
Mám full hd Lcd televizi samsung le46c750 a staré domácí kino.
Propojit chci tv, playstation 3 a potom něco jako nové domácí kino,
zvuk z tv a ps3 půjde do toho "domácího kina" recevieru?
Potřebuju kvalitní zvuk, kvalitní repro a i plnohodnotný přehrávač (dvd,bluray)
ačkoliv ps3 bluray taky umí.
Jsem úplný laik.Děkuju moc

Dobrý večer,
Nejdřív si rozmyslete jaký chcete výkon aparatury(podle prostoru kde bude instalován). Není nic zbytečnějšího než 1500W v místnosti 3x3m.Máte možnost opravdu správného rozestavení komponentů zejména zvukové aparatury? Je to opravdu hodně znát a jestliže tu možnost nemáte tak dobrý zvuk neuslyšíte se sebekvalitnějším aparátem. Já to měl v paneláku a zvuk mi přišel dobrej, ale jak jsem se přestěhoval do většího kde to šlo postavit pořádně, tak to sem koukal jakej je to rozdíl.Televizi máte od samsungů, tak koukněte tady .Myslím, že by to mohlo být ono.Dávat sestavu dohromady z různých komponent, když jste laik není dobré(přístroje spolu nemusí mluvit). Jinak se podívejte na značky Pioneer nebo Genius.
Hodně zdaru a ať to dobře hraje.