Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mikrovlnka

Ahoj chytré hlavy, najednou mě přestala hřát trouba. Všechno funguje, jen mikrovlny ne. Dá se to nějak opravit, nebo je lepší ji vyhodit? Rozebral jsem ji, ale vizuelně tam nic není. Do generátoru jsem zatím nelezl, i když tam tuším zádrhel. Je nějak jištěno vysokonapěťové trafo? Jestli někdo máte nějaké zkušenosti, sem s nimi, prosím. Děkuji předem S.

Tak já jsem si na mikrovlnku naštěstí nezvykl, sere mě že místama je jídlo horký a někde zase studení. Možná je to tím že jí neumím používat. Občas jí použiju v práci a doma si v ní maximálně ohřeju knedlíky. Jinak jsem si strašně zvykl na kráječ na chleba, mam doma elektrickej a když vypadne proud tak si nejsem schopnej ukrojit krajíc.

Dneska su modely ktore maju rozne "3D" rozlozenia vln v priestore, alebo aspon na zadnej strane vybulene nech to odraza do vsetkych smerov, pripadne aj viac lucov roznymi smermi, apod. Trochu to pomaha, mal som rozne (jednu "3D" ta bola asi najlepsia a jednu s tymi vybuleninami na zadnom plechu, ta sa tiez este da, a raz som kupil taky smejd co mal tenky difuzor a ziadne 3D a ta bola uplne nahovno o mesiac sla do zberne. :)