Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nocni proud?jak to vlastne funguje?

Dobry den,nastehoval jsem se do bytu kde v roce 2010 byla udelana nova elektroinstalace,po nastehovani mi nabizeji nocni proud,vim ze je to levnejsi elektrina v urcite hodiny.tyka se to jen bojleru,nebo celeho bytu?

Lajk,
po sepnutí na "noční" nízký tarif se přepne celá domácnost na levnější sazbu. To znamená, že pokud se trošku orientujete začně prát pračka, mýt myčka atd právě vtom momentě co naskočí NT.
Doba spínání je různá po ČR s mění se po několika letech...