Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Marmolit

Natahoval jsem marmolit a po vyschnutí se objevily místa kde nebyl kamínek.Po natažení marmolitu to vypadalo ale dobře.Místama ale byly fleky bílé jako samotné lepidlo.Poraďte co s tím a co jsem udělal špatně.Díky moc.

marmolit s fleky kde není kamínek je špatně natažený,ocelovým natahovákem se marmolit nanáší slabá co nejmenší vrstva která se ještě utahuje víckrát aby tam zustala uplně min.vrstva,šetříme tím na materialu a doporučuji pod pracovní čast položit tvrdý karton aby jsme drahý materiál znovu rozmíchaly.není to sranda,tytofleky jsou proto že tam je velká vrstva.