Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podbití střechy

dobrý den,
poraďte čím udělat podbití u bungalowu. Mám v plánu na dřevěný rastr přídělat osb desku na ni polyš, perlinku a omítku. Raději bych však použil nějaké desky a na ně přímo omítku. Nechci žádnej velkej kaslík , chtěl bych něco těsne s okapem. Na netu jsem našel cetris, to však bez polyše také nejde. Samotné dříví také nechci použít ,protože nikde jinde dřevo na domě není. dík

Můžete použít desky RIGIDUR. Sádrovláknité desky Rigidur jsou vzhledem ke svému hladkému a tvrdému povrchu mimořádně vhodné pro jakoukoli povrchovou úpravu - nátěry, tapety, obkládačky a omítky.